Hírlevél

 

 

Támogatóink:



Partnereink:


 


 


 

 

Kortárs Drámafesztivál Budapest 2016

PROGRAMTÁBLÁZAT

 

    DECEMBER 2. Péntek      
  14:00 Színműveletek TIE workshop Auróra-Fesztiválklub  
  16:00 Színházi CT Hegymegi Máté-Kovács Bálint (Index) Trafóklub  
  17:00 Színházi CT Székely Kriszta-Tóth Emese (Tiszatáj) Trafóklub  
  17:30 Tünet Együttes

Sóvirág

(R.: Szabó Réka)

Vígszínház  
  17:30   "Takarásban" kiállításmegnyitó Auróra-Fesztiválklub  
  18:00 Mentőcsónak Pokolra kell annak menni (R.: Pass Andrea) Auróra-Fesztiválklub  
  20:00 Orlai Produkció

Egyasszony

(R.:Paczolay Béla)

Jurányi Produkciós Inkubátorház  
  20:00 SzínMűHely Produkció

Oxigén

(R.:Szilágyi Bálint)

Anker't  
  20:00   Macskák esernyővel koncert Auróra-Fesztiválklub  
    DECEMBER 3. Szombat    
  13:00   Fizikaisok mozgás tréning Auróra-Fesztiválklub  
  15:00 Színházi CT Fekete Ádám-Varga Anikó (Játéktér) Trafóklub  
  15:00 Látókép ensemble Ernelláék Farkaséknál (R.: Hajdu Szabolcs) KuglerArt Galéria  
  16:00 Színházi CT Fehér Balázs Benő-Puskás Panni (Revizor) Trafóklub  
  16:00   Beszélgetés a színész II. képzésről Auróra-Fesztiválklub  
  19:00 Katona József Színház

A bajnok

(R.: Pintér Béla)

Katona József Színház  
  19:00 Nagy Petra (SZFE) Bársonytafota Auróa-Fesztiválklub  
  21:00   Porteleki-Czitrom duó koncert Auróra-Fesztiválklub  
  22:00 SzínMűHely Produkció

Oxigén

(R.: Szilágyi Bálint)

Anker't  
    DECEMBER 4. Vasárnap    
  11:00 Vaskakas Bábszínház-ESZME Az időnk rövid története (R.:Hoffer Károly) Trafóklub  
  13:00   bOdyssey tréning Auróra-Fesztiválklub  
  15:00 Színházi CT Soós Attila-Ady Mari (Élet és Irodalom) Trafóklub  
  16:00 Színházi CT Ördög Tamás-Czenkli Dorka (Magyar Narancs) Trafóklub  
  16:00 STEREO Akt

Etikett

(R.: Boross Martin)

Jurányi Produkciós Inkubátorház  
  16:00   Egyetemen innen és túl -beszélgetés Auróra-Fesztiválklub  
  17:00 Színházi CT Kovács D. Dániel-Deres Kornélia (Színház) Trafóklub  
  17:30 bOdyssey project

TestOdüsszeia

(Keserű Imre)

Auróra- Fesztiválklub  
  18:45 bOdyssey project

TestOdüsszeia 

(Keserű Imre)

Auróra-Fesztiválklub  
  19:00 Schilling Árpád

A harag napja 

(R.: Schilling Árpád)

Katona József Színház  
  20:00 bOdyssey project

TestOdüsszeia 

(Keserű Imre)

Auróra-Fesztiválklub  
    DECEMBER 5. hétfő      
  13:00   W monológok- drámaíró workshop Auróra-Fesztiválklub  
  16:00   Alternatív színháztörténet I-II. óra Auróra-Fesztiválklub  
  19:00 k2 Színház

Cájtstükk 

(R.: Benkó Bence-Fábián Péter)

Átrium Film-Színház  
  20:00 Forte Társulat

A te országod

(R.: Hovárth Csaba)

Trafó  
  21:00 Kaposvári Egyetem

Tiszta vicc 

(R.: Felhőfi-Kiss László)

Patyolat PRÓBAüzem  
    DECEMBER 6. kedd      
  13:00   Hídavatás, avagy mi van, ha kihúzod a gyufát - tárgyanimációs workshop  Auróra- Fesztiválklub  
  13:00   W monológok- drámaíró workshop  Auróra-Fesztiválklub  
  15:00 Szigligeti Színház, Nagyvárad

Az eset 

(R.: Sardar Tagirovsky)

Ódry Színpad  
  19:00 Szigligeti Színház, Nagyvárad

Az eset

(R.: Sardar Tagirovsky)

Ódry Színpad  
  19:00 Titkos Társulat

Baby blues 

(R.: Kárpáti Péter)

Auróra-Fesztiválklub  
  20:00 Katona József Színház, Kecskemét

Macska a forró bádogtetőn 

(R.: Zsótér Sándor)

Katona József Színház, Kecskemét  
  21:00   A jó a rossz és a loop, koncert Auróra-Fesztiválklub  
    DECEMBER 7. szerda      
  13:00   W monológok drámaíró workshop Auróra-Fesztiválklub  
  16:00   "Önképzők" Auróra-Fesztiválklub  
  18:00  

W monológok felolvasószínház

Auróra-Fesztiválklub  
  20:00   Jazzaj koncert Auróra-Fesztiválklub  
    DECEMBER 8. csütörtök    
  13:00   Dramaturg workshop Auróra-Fesztiválklub  
  16:00 Dráma Online Társaság Tanktánc Auróra-Fesztiválklub  
  17:00 FAQ Színház-Béta Társulat Keresztesi József: Holtszezon felolvasószínház Auróra-Fesztiválklub  
  19:00   FAQ koncert Auróra-Fesztiválklub  
  20:00   Pink Mojos and the Fuckfaces koncert Auróra-Fesztiválklub  
  22:00   DJ Panda koncert Auróra-Fesztiválklub  
    DECEMBER 9. péntek      
  16:00   Fiatal drámaírók Auróra-Fesztiválklub  
  16:00 Mi a pálya, magyar dráma? 2.- felolvasószínházi maraton

Benedek Albert: Rátenyér

(R.: Tárnoki Márk)

Ódry Színpad  
  17:20 Mi a pálya,magyar dráma? 2.-felolvasószínházi maraton

Szíjártó Tímea Aletta: Zárva 

(R.: Szokol Judit)

Ódry Színpad  
  18:00 Kelemen Kristóf

Miközben ezt a címet olvassák, mi magukról beszélünk 

(R.: Kelemen Kristóf)

Trafó  
  19:00 Mi a pálya,magyar dráma? 2.- felolvasószínházi maraton

Lénárd Róbert: Tanktánc 

(R.: Ténai Petra)

Ódry Színpad  
  20:20 Mi a pálya,magyar dráma? 2.-felolvasószínházi maraton

Lanczkor Gábor: Föld 

(R.: Tarnóczi Jakab)

Ódry Színpad  
  20:00   Sickratman intim trió koncert  Auróra-Fesztiválklub  
  21:30   Ed is on koncert Auróra-Fesztiválklub  
  23:00 FESZTIVÁLZÁRÓ BULI Zu Sammen&TÁP Klub  Auróra-Fesztiválklub  
               DECEMBER 10. szombat
  19:00 Csiky Gergely Színház, Temesvár-Kosztolányi Dezső Színház, Szabadka

Magyar 

(R.: Urbán András)

Ódry Színpad  

A műsorváltoztatás jogát fenntartjuk!